Nuomojama SONY A7S III vaizdo kamera nuomai.

Vaizdo inovatoriams

Ekstremaliu viso kadro filmavimo našumu, įskaitant didelį jautrumą (išplėstinis ISO siekia 409600), 15 pakopų pločio dinaminį diapazoną, 4K 120p2, greitą ir patikimą autofokusavimą ir itin stiprų vaizdo stabilizavimą, „α7S III“ vėl pakelia kartelę filmų kūrėjams. 

Dideli pikseliai pasižymi jautrumu ir mažesniu triukšmu

Naujasis 12,1 megapikselio3 galinio apšvietimo „Exmor RTM“ CMOS vaizdo jutiklis yra kupinas pažangių šviesos surinkimo, perdavimo ir išvesties optimizavimo inovacijų. Jos suteikia žaibišką dvigubą nuskaitymo spartą, nepriekaištingą vaizdo kokybę visame jautrumo diapazone, 15 pakopų4 platų dinaminį diapazoną ir sumažintą slenkantį užraktą, o jutiklis suteikia fokusavimo srities fazės aptikimo AF. 

Iki 8 kartų galingesnis 5 „BIONZ XRTM“ vaizdo procesorius

Be naujojo jutiklio ir jo spartos, taip pat buvo sukurtas naujas „BIONZ XR“ vaizdo apdorojimo modulis, kuris pasižymi iki 8 kartų didesne galia5. Į ateitį orientuotos architektūros procesorius greičiau daro aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus neprilygstamai kūrybinei išraiškai, be to, gerokai patobulinta fotoaparato sąsajos sparta.  

  Stulbinantis AF našumas net filmuojant 4K 120p2

Naujasis „Exmor R“ viso kadro vaizdo jutiklis ir novatoriškas „BIONZ XR“ vaizdo apdorojimo modulis suteikia nuolatinė AF pribloškiančiam erdvės ir laiko detalumui ir stulbinantiems 4K filmams net 120 kadrų per sekundę2 arba sulėtinta sparta. Tik viso kadro jutiklio užtikrinama raiška ir lauko gelme rezultatai yra neįtikėtini.

Mūsų žymusis jautrumas jau siekia išplėstinį ISO 409600

Serijai būdingas jautrumas tapo dar didesnis, nes išplėstinis ISO diapazonas filmams yra 80–409600 (standartinis diapazonas 80–102400). Su išplėstiniu šviesos surinkimu ir išvesties optimizavimu 12,1 megapikselių3 viso kadro jutiklis pasižymi mažu triukšmu visame jautrumo diapazone ir gali užfiksuoti įžiūrimą vaizdą tamsoje. 

Spartus hibridinis AF tikslumui ir atkaklumui

Plataus lauko AF naudoja išmanųjį sekimą ir jutiklio fazių aptikimą, kuris aprėpia beveik visą kadrą. Dėl to AF veikia nepaprastai tiksliai ir atkakliai su aukštos kokybės E tipo tvirtinimo objektyvais, net fotografuojant judančius objektus, esant negiliam matymo laukui 4K raiška ir 120p kadrų spartai.

Galingas fokusavimo valdymas fotografams, kurie dirba vieni

Su 7 lygių pasirenkama AF perėjimo sparta ir 5 lygių AF objekto pakeitimo jautrumu galite geriau perteikti savo kūrybines idėjas, keisdami objektus arba, pavyzdžiui, naudodami slenkantį fokusavimą. Vienu palietimu galima laikinai aktyvinti AF net naudojant rankinį fokusavimą. 

 

Updated 2022.08.31 - v2.1

Nuo:
Iki:
Daikto vertė: 4299 €
Užstatas: 250 €
vnt X 60.00 X1d. =60.00

Panašios prekės